gallery/imagescabf2zio
gallery/dscf0092

5.06.2015 r. Aparat do badania biochemicznego krwi.

Od niedawna nasza Przychodnia posiada aparat do badania krwi. Dzięki temu niezależnie od pory dnia możemy w ciągu 15 minut zbadać funkcje wątroby, nerek, poziom cukru itp. Zalecamy także takie badanie przed każdym znieczuleniem pacjenta. Prawidłowe wyniki minimalizują ryzyko znieczulenia.

13.04.2015 r. RTG cyfrowe

Dzisiaj nasza pracownia radiologiczna wzbogaciła się o zestaw do ucyfrowienia RTG. Pozwala on nam uzyskać zdjęcia RTG cyfrowej jakości w minutę.

09.02.2015 r. Stoisko zoologiczne.

Uruchomiliśmy stoisko z artykułami zoologicznymi. Będziemy stale poszerzać gamę karm              i artykułów zoologicznych. Istnieje również możliwość zamówienia karm/diet weterynaryjnych oraz zoologii spoza naszego asortymentu. Realizacja takich zamówień z reguły zajmuje 2 dni.

09.07.2014 r. Wizyta Przedszkola Akademia Uśmiechu.

19.05.2017 r. Aparat do narkozy wziewnej.

gallery/dscf0324

Nasza Przychodnia kupiła nowoczesny aparat do narkozy wziewnej. Narkoza taka jest szczególnie zalecana dla pacjentów starszych, zwierząt egzotycznych i futerkowych, zwierząt

z problemami kardiologicznymi lub chorobami wątroby i nerek. Jest w minimalnym stopniu obciążająca dla zwierzaka (tylko 0,25% środka do znieczulenia jest metabolizowane przez organizm) i znacznie przyśpiesza wybudzenie pacjenta.

gallery/dscf0395

25.04.2018 r. Uruchomienie recepcji.

Od jakiegoś czasu w celu usprawnienia pracy Przychodni uruchomiliśmy recepcję. Można się tam umówić na wizytę, kupić karmę lub artykuły zoologiczne. W związku z tym dołączyła do naszego zespołu inż. zootechniki tech. wet. Sylwia Bylica. Witamy kolejną ;) Panią Sylwię i mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.